Hakkımızda

Hakkımızda

THEIA TASARIM; 2004 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışındaki uluslararası projelerde edinilen yaklaşık 20 yıllık; TASARIM, MÜHENDİSLİK, PROJELENDİRME ve ÜRETİM tecrübelerini, dekoratif ürünlerin geliştirilmesine aktararak yoluna devam etmektedir.

Ülkemizde özgün tasarımları, kalite ve optimum fiyat ile buluşturarak, sektöre öncülük etmeyi hedefleyen THEIA TASARIM, hedeflerinin ötesinde bir ritim yakalamıştır. Bu ritim ve “the shine of life” sloganıyla, hayatlara ışık katan tasarımlar üretmeye devam etmekteyiz…

Theia Tasarım olarak; geleceğimizi tarihimiz üzerine inşa ediyoruz. 2004 senesinden beri yurtiçi ve yurtdışı projelere imza atan, mühendislik, tasarım, üretim ve projelendirme alanlarında tecrübeler edinen bir şirketiz. Dekoratif ürünlerin tasarımıyla da isminden söz ettiren firmamız; müşterilerine tasarım, kalite ve işçilik açısından en yüksek standartlarda tel sandalye, masa ve masa takımları sunuyor.

Theia Tasarım; etik çalışma düzenini benimsemiştir. İnsanlara ve topluluklara değer veriyoruz ve çevreyi koruyoruz. Bu felsefe, değerlerimizin içinde yer alıyor ve eylemlerimize rehberlik ediyor. Mükemmellik arayışımız, müşterilerimizin zorluklarını çözmek için yaratıcılığın uygulanması, konsepti gerçeğe dönüştüren teknik uzmanlığımız ve iş birliğine dayalı ruhumuz, başarımızın ölçütleridir. Kim olduğumuzu unutmadan, kompleksler olmadan, hissederek ve güven vererek kendi beklenti ve hedeflerimize ulaşarak ilerliyoruz.

Theia Tasarım; son yılların en iyi stillerini ve modayı evlerinize, ofislerinize ve iş yerlerinize getiriyor. Firmamız, tel sandalye, masa ve masa takımları üreticisi, tedarikçisi ve satıcısıdır. Sınıfının en geniş ürün seçeneğini ve en iyisini tasarlar. Farklı yaşam tarzları ve tercihleri olan tüm değerli müşterilerine keyifli ve sorunsuz bir deneyim sağlar.

Tel sandalye endüstrisi alanında bir yenilikçiyiz, kurumsal ve bireysel olarak ilk ve en önde gelen firmalardan biriyiz. Uzman ekibimiz; hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çok çalışıyor. İnsanlar tarafından ve insanlar için tasarlanan tel sandalye modelleri, masalar ve masa takımları ile müşterilerimizin refahının artmasına katkıda bulunuyoruz. Üretim tesislerimizde en iyi, en kaliteli, en sürdürülebilir malzemeleri tercih ediyor ve sizlere fonksiyonel, dayanıklı, zarif ve uzun ömürlü ürünler sunuyoruz. Form ve işlevi optimize ederek uzun vadeli ürünler geliştiriyoruz.

Müşterilerimize benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunmaya söz veriyoruz. Kaliteye ve trend tasarımlara olan bağlılığımız yıllar içinde gelişmemize yardımcı oldu ve çoğu müşterinin, firmamızı tercih etmesini sağladı. Gereksinimlerinizi kolaylaştırmak için birinci sınıf ürünler sağlamak bizim tutkumuzdur. Bunu, kalite analizi prosedürlerine dahil olarak ve her ürünümüzün, belirlediğimiz sıra dışı kalite standardının yanı sıra Avrupa ve mühendislik standartlarını karşıladığından emin olarak başarıyoruz. Müşterilerimizin, tel sandalye ve masa ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle gurur duyuyoruz.

Sözün özü, Theia Tasarım olarak; evde, işte, ofiste ve dış mekanınızdaki deneyiminizi daha zengin ve daha anlamlı kılmak için tasarlanmış, konforlu, şık ve kullanışlı tel sandalye ve masalar üretiyoruz!

Hakkımızda | Theia Tasarım